Trabia HoldServ OÜ
Valdusfirmade tegevus
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 219 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 30 425,00 | 44 046,00 | 56 830,00 | 84 494,00 | 138 872,00 |
| Ärikasum (€) | 19 523,00 | 10 023,00 | 27 054,00 | 49 802,00 | 87 615,00 |
| Puhaskasum (€) | 23 855,00 | 193 782,00 | 390 616,00 | 105 638,00 | 45 943,00 |
| Varad (€) | 62 763,00 | 277 352,00 | 608 743,00 | 737 420,00 | 710 820,00 |
| Kohustised (€) | 38 408,00 | 59 215,00 | 4 990,00 | 66 572,00 | 60 679,00 |
| Omakapital (€) | 24 355,00 | 218 137,00 | 603 753,00 | 670 848,00 | 650 141,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 12 844,00 | 966,00 | 17 353,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 711 tuh €
- Omakapital
- 650 tuh €
- Kohustised
- 60,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 49,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 18,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,1 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
2 860,23 € → 1 430,06 € · vähenes 1 430,17 € · sh tasumisgraafikus 1 430,06 € · graafiku lõpp 30.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
4 290,40 € → 2 860,23 € · vähenes 1 430,17 € · sh tasumisgraafikus 2 860,23 € · graafiku lõpp 30.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
7 876,10 € → 4 290,40 € · vähenes 3 585,70 € · sh tasumisgraafikus 4 290,40 € · graafiku lõpp 30.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
4 290,40 € → 7 876,10 € · suurenes 3 585,70 € · sh tasumisgraafikus 4 290,40 € · graafiku lõpp 30.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
Varasemad muutused
8 857,92 € → 4 290,40 € · vähenes 4 567,52 € · sh tasumisgraafikus 4 290,40 € · graafiku lõpp 30.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
4 276,40 € → 8 857,92 € · suurenes 4 581,52 € · sh tasumisgraafikus 4 290,40 € · graafiku lõpp 30.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
müügitulu 138 872,00 € · puhaskasum 45 943,00 €
müügitulu 84 494,00 € · puhaskasum 105 638,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 56 830,00 € · puhaskasum 390 616,00 €
müügitulu 44 046,00 € · puhaskasum 193 782,00 €
müügitulu 30 425,00 € · puhaskasum 23 855,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 4 · 10145 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50170359 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Vabaduse pst 195 · 10917 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50170359 / 3
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 02.09.2026