Favorte Fondijuhtimise OÜ
Fondide valitsemine
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 248 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 0,00 | 164 098,00 | 231 401,00 | 223 800,00 |
| Ärikasum (€) | -15 126,00 | -14 257,00 | 150 020,00 | 190 319,00 | 203 366,00 |
| Puhaskasum (€) | -15 653,00 | -15 860,00 | 149 192,00 | 200 746,00 | 235 811,00 |
| Varad (€) | 408,00 | 324,00 | 122 232,00 | 368 719,00 | 607 362,00 |
| Kohustised (€) | 13 561,00 | 29 337,00 | 2 053,00 | 294,00 | 3 126,00 |
| Omakapital (€) | -13 153,00 | -29 013,00 | 120 179,00 | 368 425,00 | 604 236,00 |
| Raha (€) | 408,00 | 323,00 | 5 789,00 | 10 813,00 | 1 700,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 1,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 607 tuh €
- Omakapital
- 604 tuh €
- Kohustised
- 3,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2024 4. kv
- Riiklikud maksud
- 3,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,1 tuh €
Muutused
müügitulu 223 800,00 € · puhaskasum 235 811,00 €
müügitulu 231 401,00 € · puhaskasum 200 746,00 €
Varasemad muutused
Blumfeldt Kinnisvara OÜ osalus muutus: 100% · 2 500,00 € → 100% · 50 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50168144 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 164 098,00 € · puhaskasum 149 192,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ahtri tn 6a · 10151 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50168144 / 5
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 15 860,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 15 653,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kentmanni tn 4 · 10141 · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Favorte Fondijuhtimise OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50168144
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026