Cinerock OÜ
Kinofilmide linastamine
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 266 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 12 360,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 100 000,00 |
| Ärikasum (€) | 12 095,00 | 65 255,00 | 109 960,00 | -374 804,00 | -151 466,00 |
| Puhaskasum (€) | 12 052,00 | 2 362 778,00 | -1 089 418,00 | -812 712,00 | -7 102 066,00 |
| Varad (€) | 52 855 859,00 | 40 406 062,00 | 38 439 070,00 | 35 412 595,00 | 28 511 095,00 |
| Kohustised (€) | 52 843 807,00 | 40 128 732,00 | 40 251 158,00 | 41 048 101,00 | 41 248 667,00 |
| Omakapital (€) | 12 052,00 | 277 330,00 | -1 812 088,00 | -5 635 506,00 | -12 737 572,00 |
| Raha (€) | 5 742,00 | 594 444,00 | 486 700,00 | 272 070,00 | 47 604,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 28,5 mln €
- Omakapital
- -12,7 mln €
- Kohustised
- 41,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (1)
2021. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 30,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 17,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 19,5 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Muutused
müügitulu 100 000,00 € · puhaskahjum 7 102 066,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 812 712,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 1 089 418,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 2 362 778,00 €
müügitulu 12 360,00 € · puhaskasum 12 052,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026