Specialist Fund Management OÜ
Fondide valitsemine
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 270 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 963 805,00 | 1 095 926,00 | 1 068 872,00 | 1 070 237,00 |
| Ärikasum (€) | -25 941,00 | 195 525,00 | 633 143,00 | 573 268,00 | 550 449,00 |
| Puhaskasum (€) | -26 068,00 | 30 356,00 | 518 603,00 | 918 213,00 | 619 092,00 |
| Varad (€) | 9 840,00 | 549 135,00 | 806 744,00 | 1 634 658,00 | 2 641 857,00 |
| Kohustised (€) | 35 908,00 | 544 847,00 | 283 852,00 | 193 553,00 | 581 660,00 |
| Omakapital (€) | -26 068,00 | 4 288,00 | 522 892,00 | 1 441 105,00 | 2 060 197,00 |
| Raha (€) | 8 222,00 | 152 571,00 | 96 667,00 | 37 097,00 | 26 263,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 7,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,6 mln €
- Omakapital
- 2,1 mln €
- Kohustised
- 582 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 47,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 51,4 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 070 237,00 € · puhaskasum 619 092,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 068 872,00 € · puhaskasum 918 213,00 €
müügitulu 1 095 926,00 € · puhaskasum 518 603,00 €
müügitulu 963 805,00 € · puhaskasum 30 356,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 26 068,00 €
Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Riia tn 24a · 51010 · kanne 1 · Specialist Fund Management OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50166198
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026