Motion OÜ
Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 278 päeva tagasi.
2023. aasta IV kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2022. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 15 965,00 | 22 513,00 | 24 447,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 056,00 | 5 104,00 | -5 074,00 |
| Varad (€) | 15 082,00 | 19 796,00 | 21 789,00 |
| Kohustised (€) | 850,00 | 460,00 | 7 527,00 |
| Omakapital (€) | 14 232,00 | 19 336,00 | 14 262,00 |
| Raha (€) | 14 822,00 | 19 484,00 | 9 815,00 |
| Töötajate arv | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 21,8 tuh €
- Omakapital
- 14,3 tuh €
- Kohustised
- 7,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2023 4. kv
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 24 447,00 € · puhaskahjum 5 074,00 €
müügitulu 22 513,00 € · puhaskasum 5 104,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, J. Sütiste tee 17 · 13419 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50165710 / 5
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 4 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 4 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 4 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, J. Sütiste tee 17/1 · 13419 · kanne 4 · Motion OÜ: Kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50165710 / 4
Ettevõtte staatus muutus: Kustutatud · kanne 3 · Menetlus: Registrist kustutamine: majandusaasta aruanne esitamata Ä 50165710 / 3
müügitulu 15 965,00 € · puhaskasum 4 056,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, J. Sütiste tee 17/1 · 13419 · kanne 1 · Motion OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50165710
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 04.08.2026