AVR OÜ
Mootorsõidukite hooldus ja remont
24.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 305 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 28 331,00 | 72 825,00 | 74 134,00 | 67 865,00 | 49 991,00 |
| Ärikasum (€) | -6 339,00 | 6 583,00 | -9 549,00 | 9 066,00 | -793,00 |
| Puhaskasum (€) | -6 339,00 | 6 583,00 | -9 549,00 | 9 066,00 | -793,00 |
| Varad (€) | 11 988,00 | 21 180,00 | 6 293,00 | 5 489,00 | 5 108,00 |
| Kohustised (€) | 15 827,00 | 18 436,00 | 13 098,00 | 3 228,00 | 3 640,00 |
| Omakapital (€) | -3 839,00 | 2 744,00 | -6 805,00 | 2 261,00 | 1 468,00 |
| Raha (€) | 10 422,00 | 15 375,00 | 4 295,00 | 892,00 | 1 380,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 2,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 5,1 tuh €
- Omakapital
- 1,5 tuh €
- Kohustised
- 3,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 24,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 5,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,1 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Muutused
maksuvõlg 240,33 € · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
müügitulu 49 991,00 € · puhaskahjum 793,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 67 865,00 € · puhaskasum 9 066,00 €
müügitulu 74 134,00 € · puhaskahjum 9 549,00 €
müügitulu 72 825,00 € · puhaskasum 6 583,00 €
müügitulu 28 331,00 € · puhaskahjum 6 339,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · AVR OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Valgevase tn 9b/1-13 · 10414 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50163797
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026