Blinkin Productions OÜ
Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 307 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 5,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 12 978,00 | 32 907,00 | 126 985,00 | 204 350,00 | 232 717,00 |
| Ärikasum (€) | 4 600,00 | 9 659,00 | 6 125,00 | 17 581,00 | 1 231,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 600,00 | 9 659,00 | 6 121,00 | 16 743,00 | 697,00 |
| Varad (€) | 7 099,00 | 20 867,00 | 42 877,00 | 63 469,00 | 71 585,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 4 109,00 | 19 997,00 | 23 846,00 | 31 264,00 |
| Omakapital (€) | 7 099,00 | 16 758,00 | 22 880,00 | 39 623,00 | 40 321,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 31 119,00 | 15 156,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 71,6 tuh €
- Omakapital
- 40,3 tuh €
- Kohustised
- 31,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 93,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 25,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 12,2 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Avaliku sektori maksed
2026
5,8 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 232 717,00 € · puhaskasum 697,00 €
müügitulu 204 350,00 € · puhaskasum 16 743,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 126 985,00 € · puhaskasum 6 121,00 €
Andres Märtin Metsallik – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 50163414 / M1, Kanne Ä 50163414 / 4
müügitulu 32 907,00 € · puhaskasum 9 659,00 €
müügitulu 12 978,00 € · puhaskasum 4 600,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50163414 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026