Vasula Lihatööstus OÜ
Liha töötlemine ja säilitamine, k.a tapamajade tegevus
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 336 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 19,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 510 828,00 | 5 557 767,00 | — | 6 121 754,00 | 5 915 301,00 |
| Ärikasum (€) | 161 609,00 | 310 988,00 | — | 549 459,00 | 545 991,00 |
| Puhaskasum (€) | 161 611,00 | 308 853,00 | — | 489 930,00 | 525 733,00 |
| Varad (€) | 459 755,00 | 832 891,00 | — | 1 051 743,00 | 1 574 652,00 |
| Kohustised (€) | 294 898,00 | 359 181,00 | — | 388 103,00 | 485 279,00 |
| Omakapital (€) | 164 857,00 | 473 710,00 | — | 663 640,00 | 1 089 373,00 |
| Raha (€) | 299 528,00 | 542 944,00 | — | 722 106,00 | 1 188 115,00 |
| Töötajate arv | — | 46,00 | — | 46,00 | — |
Aastaaruanded · 2022–2026 · summad eurodes
- Varad · 2026
- 1,6 mln €
- Omakapital
- 1,1 mln €
- Kohustised
- 485 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,4 mln €
- Riiklikud maksud
- 148 tuh €
- Tööjõumaksud
- 87,9 tuh €
- Töötajaid
- 47,00
Avaliku sektori maksed
2026
19,5 tuh € · 206 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 6 121 754,00 € · puhaskasum 489 930,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.02 · 31.01 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 50161655 / 8
Varasemad muutused
müügitulu 5 557 767,00 € · puhaskasum 308 853,00 €
müügitulu 1 510 828,00 € · puhaskasum 161 611,00 €
Vasula Lihatööstus OÜ: Kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50161655 / 5
müügitulu 16 352,00 € · puhaskahjum 28,00 €
müügitulu 774,00 € · puhaskasum 774,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.09.2026