INTRAC Group OÜ
Peakontorite tegevus
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 361 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 25 221,00 | 0,00 | 144 000,00 | 635 284,00 | 763 511,00 |
| Ärikasum (€) | 96,00 | -47,00 | -98 096,00 | 241 605,00 | 344 994,00 |
| Puhaskasum (€) | 96,00 | -3 500,00 | 8 836 468,00 | 600 845,00 | 1 334 468,00 |
| Varad (€) | 2 596,00 | 254 786,00 | 30 875 897,00 | 28 988 528,00 | 25 613 721,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 255 690,00 | 17 841 281,00 | 15 353 067,00 | 10 041 117,00 |
| Omakapital (€) | 2 596,00 | -904,00 | 13 034 616,00 | 13 635 461,00 | 15 572 604,00 |
| Raha (€) | 2 594,00 | 66 674,00 | 1 954 130,00 | 44 175,00 | 290 551,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 25,6 mln €
- Omakapital
- 15,6 mln €
- Kohustised
- 10,0 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 6,5 tuh €
- Riiklikud maksud
- 16,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 20,3 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 763 511,00 € · puhaskasum 1 334 468,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne piiriülesel ühinemisel (ühendava isiku registrikaardile)
Varasemad muutused
müügitulu 635 284,00 € · puhaskasum 600 845,00 €
INTRAC Group OÜ: Kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 50158515 / 7
müügitulu 144 000,00 € · puhaskasum 8 836 468,00 €
OÜ Intrac Group IG: Kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50158515 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 3 500,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50158515 / 2
müügitulu 25 221,00 € · puhaskasum 96,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026