2BMU OÜ
Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 1 päev tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,2 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 26 439,00 | 27 900,00 | 29 610,00 | 33 232,00 | 23 968,00 |
| Ärikasum (€) | -4 395,00 | -1 248,00 | -395,00 | -9 660,00 | -2 932,00 |
| Puhaskasum (€) | -4 395,00 | -2 364,00 | -385,00 | -9 657,00 | -2 927,00 |
| Varad (€) | 8 040,00 | 10 835,00 | 16 269,00 | 25 924,00 | 22 593,00 |
| Kohustised (€) | 12 435,00 | 15 094,00 | 20 913,00 | 23 403,00 | 19 500,00 |
| Omakapital (€) | -4 395,00 | -4 259,00 | -4 644,00 | 2 521,00 | 3 093,00 |
| Raha (€) | 2 515,00 | 0,00 | 5 575,00 | 6 810,00 | 4 835,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 22,6 tuh €
- Omakapital
- 3,1 tuh €
- Kohustised
- 19,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 1. kv
- Deklareeritud käive
- 3,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 832 €
- Tööjõumaksud
- 67 €
Avaliku sektori maksed
2026
3,2 tuh € · 8 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 23 968,00 € · puhaskahjum 2 927,00 €
müügitulu 33 232,00 € · puhaskahjum 9 657,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 29 610,00 € · puhaskahjum 385,00 €
müügitulu 27 900,00 € · puhaskahjum 2 364,00 €
2BMU OÜ: Kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50159034 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 26 439,00 € · puhaskahjum 4 395,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kalevi tn 32a-13 · 10413 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50159034 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kalevi tn 32a · 10413 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50159034 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026