Nürinurk OÜ
Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
Müügitulu · 202548,3 tuh €↘ 13,9%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 20256,9 tuh €↘ 76,7%võrreldes 2024. aastaga
Töötajaid · 20251
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 8 päeva tagasi.
Registrisse kantud:
Aadress: Viljandi maakond, Viljandi vald, Matapera küla, Mäe
E-post: nyrinurk@gmail.com
KMKR EE102383117
EMTAK 7112
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 52 550,00 | 39 600,00 | 43 567,00 | 56 092,00 | 48 294,00 |
| Ärikasum (€) | 32 269,00 | 5 381,00 | 11 556,00 | 13 362,00 | 8 622,00 |
| Puhaskasum (€) | 32 307,00 | -6 556,00 | 21 543,00 | 29 650,00 | 6 902,00 |
| Varad (€) | 37 566,00 | 29 213,00 | 59 265,00 | 80 244,00 | 87 964,00 |
| Kohustised (€) | 2 759,00 | 962,00 | 9 471,00 | 800,00 | 1 618,00 |
| Omakapital (€) | 34 807,00 | 28 251,00 | 49 794,00 | 79 444,00 | 86 346,00 |
| Raha (€) | 19 908,00 | 2 869,00 | 8 873,00 | 10 573,00 | 283,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 88,0 tuh €
- Omakapital
- 86,3 tuh €
- Kohustised
- 1,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 15,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,5 tuh €
Muutused
Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus
müügitulu 48 294,00 € · puhaskasum 6 902,00 €
Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus
müügitulu 56 092,00 € · puhaskasum 29 650,00 €
Varasemad muutused
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus
müügitulu 43 567,00 € · puhaskasum 21 543,00 €
Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus
müügitulu 39 600,00 € · puhaskahjum 6 556,00 €
Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
2021. aasta majandustulemus
müügitulu 52 550,00 € · puhaskasum 32 307,00 €
Põhikiri
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026