MXC Studio OÜ
Muu mujal liigitamata teenindus
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 7 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 6 100,00 | 1 900,00 | 25 830,00 | 6 450,00 | 0,00 |
| Ärikasum (€) | 1 177,00 | -1 568,00 | 20 556,00 | -19 218,00 | -927,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 177,00 | -1 568,00 | 20 556,00 | -19 218,00 | -927,00 |
| Varad (€) | 3 677,00 | 2 109,00 | 22 665,00 | 3 447,00 | 2 520,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 3 677,00 | 2 109,00 | 22 665,00 | 3 447,00 | 2 520,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 3 447,00 | 2 520,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,5 tuh €
- Omakapital
- 2,5 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterAvaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 927,00 €
müügitulu 6 450,00 € · puhaskahjum 19 218,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 25 830,00 € · puhaskasum 20 556,00 €
müügitulu 1 900,00 € · puhaskahjum 1 568,00 €
müügitulu 6 100,00 € · puhaskasum 1 177,00 €
Majandusaasta periood muutus: 31.10 · 30.10 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50158686 / 2
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8-604 · 10143 · kanne 1 · MXC Studio UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50158686
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.08.2026