AT Ruumid OÜ
Toitlustamine üritustel
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 13 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 49,5 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 0,00 | 1 044 936,00 | 790 565,00 | 748 136,00 |
| Ärikasum (€) | 0,00 | -11 969,00 | 111 589,00 | 553,00 | -11 031,00 |
| Puhaskasum (€) | 0,00 | -11 969,00 | 111 765,00 | -5 989,00 | -10 808,00 |
| Varad (€) | 18 100,00 | 24 596,00 | 271 291,00 | 151 073,00 | 146 523,00 |
| Kohustised (€) | 15 600,00 | 34 065,00 | 168 995,00 | 82 765,00 | 89 023,00 |
| Omakapital (€) | 2 500,00 | -9 469,00 | 102 296,00 | 68 308,00 | 57 500,00 |
| Raha (€) | 100,00 | 4 933,00 | 154 296,00 | 71 779,00 | 92 179,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 147 tuh €
- Omakapital
- 57,5 tuh €
- Kohustised
- 89,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 75,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 95 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
49,5 tuh € · 9 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 748 136,00 € · puhaskahjum 10 808,00 €
müügitulu 790 565,00 € · puhaskahjum 5 989,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 044 936,00 € · puhaskasum 111 765,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 11 969,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · AT Ruumid OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 66 · 13816 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50158123
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026