Inguard OÜ
Kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 29 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 20 996,00 | 504 674,00 | 1 214 974,00 | 2 220 962,00 | 2 240 977,00 |
| Ärikasum (€) | -563,00 | 2 463,00 | 107 849,00 | 16 856,00 | 14 559,00 |
| Puhaskasum (€) | -563,00 | 2 463,00 | 103 885,00 | 14 484,00 | 9 598,00 |
| Varad (€) | 8 657,00 | 116 062,00 | 161 746,00 | 344 098,00 | 505 626,00 |
| Kohustised (€) | 9 750,00 | 114 692,00 | 57 861,00 | 229 229,00 | 381 159,00 |
| Omakapital (€) | -1 093,00 | 1 370,00 | 103 885,00 | 114 869,00 | 124 467,00 |
| Raha (€) | 1 091,00 | 66 966,00 | 100 395,00 | 24 132,00 | 37 855,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 506 tuh €
- Omakapital
- 124 tuh €
- Kohustised
- 381 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 912 tuh €
- Riiklikud maksud
- 7,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 7,4 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 2 240 977,00 € · puhaskasum 9 598,00 €
müügitulu 2 220 962,00 € · puhaskasum 14 484,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 214 974,00 € · puhaskasum 103 885,00 €
müügitulu 504 674,00 € · puhaskasum 2 463,00 €
müügitulu 20 996,00 € · puhaskahjum 563,00 €
Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tulika tn 19 · 10613 · kanne 1 · Inguard OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50156976
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026