Tarbuild OÜ
Muu mujal liigitamata teenindus
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 63 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 7,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 101 634,00 | 81 707,00 | 84 686,00 | 29 475,00 |
| Ärikasum (€) | 748,00 | 862,00 | 923,00 | 1 386,00 |
| Puhaskasum (€) | 700,00 | 815,00 | 923,00 | 1 386,00 |
| Varad (€) | 12 390,00 | 9 855,00 | 21 171,00 | 5 818,00 |
| Kohustised (€) | 9 182,00 | 6 532,00 | 16 925,00 | 186,00 |
| Omakapital (€) | 3 208,00 | 3 323,00 | 4 246,00 | 5 632,00 |
| Raha (€) | 3 098,00 | 9 855,00 | 15 158,00 | 5 818,00 |
| Töötajate arv | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2022–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 5,8 tuh €
- Omakapital
- 5,6 tuh €
- Kohustised
- 186 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (1)
2022. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 5,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 560 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
7,5 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 29 475,00 € · puhaskasum 1 386,00 €
müügitulu 84 686,00 € · puhaskasum 923,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 81 707,00 € · puhaskasum 815,00 €
müügitulu 101 634,00 € · puhaskasum 700,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.12 · 30.11 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50154012 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Nurme tn 16 · 11621 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50154012 / 2
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Nurme tn 16 · 11616 · kanne 1 · Retrobuild UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50154012
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026