Pelgulinna Tervisemaja OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 113 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 12 132,00 | 7 041,00 | -2 645,00 | 410 723,00 | 547 347,00 |
| Ärikasum (€) | 10 179,00 | 7 041,00 | -16 145,00 | 678 985,00 | 414 028,00 |
| Puhaskasum (€) | 10 185,00 | 7 051,00 | -15 996,00 | 568 618,00 | 21 271,00 |
| Varad (€) | 888 401,00 | 1 295 591,00 | 3 704 411,00 | 6 831 686,00 | 6 925 948,00 |
| Kohustised (€) | 868 216,00 | 1 268 355,00 | 3 693 171,00 | 6 251 828,00 | 6 357 248,00 |
| Omakapital (€) | 20 185,00 | 27 236,00 | 11 240,00 | 579 858,00 | 568 700,00 |
| Raha (€) | 135 016,00 | 2 474,00 | 22 828,00 | 114,00 | 86 996,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 6,9 mln €
- Omakapital
- 569 tuh €
- Kohustised
- 6,4 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 141 tuh €
- Riiklikud maksud
- 26,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 547 347,00 € · puhaskasum 21 271,00 €
Kairit Kasepuu – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50150536 / 6
Varasemad muutused
müügitulu 410 723,00 € · puhaskasum 568 618,00 €
müügitulu -2 645,00 € · puhaskahjum 15 996,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Luise tn 2 · 10142 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50150536 / 4
müügitulu 7 041,00 € · puhaskasum 7 051,00 €
müügitulu 12 132,00 € · puhaskasum 10 185,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50150536 / 3
osaühing DOMUS KINNISVARA osalus muutus: 100% · 2 500,00 € → 100% · 10 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50150536 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026