OÜ Favorte Laki
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 117 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 163 522,00 | 314 366,00 | 332 062,00 | 337 041,00 | 340 776,00 |
| Ärikasum (€) | 582 174,00 | 848 205,00 | -129 021,00 | 266 472,00 | 286 280,00 |
| Puhaskasum (€) | 456 873,00 | 722 811,00 | -318 252,00 | 74 300,00 | 130 842,00 |
| Varad (€) | 3 288 621,00 | 3 917 179,00 | 3 576 431,00 | 3 599 987,00 | 3 667 352,00 |
| Kohustised (€) | 2 856 392,00 | 2 762 139,00 | 2 739 643,00 | 2 688 899,00 | 2 625 422,00 |
| Omakapital (€) | 432 229,00 | 1 155 040,00 | 836 788,00 | 911 088,00 | 1 041 930,00 |
| Raha (€) | 2 163,00 | 1 575,00 | 8 365,00 | 19 965,00 | 33 179,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,7 mln €
- Omakapital
- 1,0 mln €
- Kohustised
- 2,6 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 83,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 10,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 340 776,00 € · puhaskasum 130 842,00 €
müügitulu 337 041,00 € · puhaskasum 74 300,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 332 062,00 € · puhaskahjum 318 252,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ahtri tn 6a · 10151 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 50150051 / 7
müügitulu 314 366,00 € · puhaskasum 722 811,00 €
müügitulu 163 522,00 € · puhaskasum 456 873,00 €
müügitulu 746,00 € · puhaskahjum 27 144,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kentmanni tn 4 · 10141 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50150051 / 3
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (asutatava isiku registrikaardile)
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026