Zarteco OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 131 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 103 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 106 301,00 | 109 721,00 | 11 844,00 | 3 252 930,00 | 4 963 677,00 |
| Ärikasum (€) | -28 061,00 | 35 704,00 | -49 277,00 | 556 933,00 | 162 964,00 |
| Puhaskasum (€) | -30 419,00 | 35 518,00 | -49 891,00 | 552 229,00 | 162 128,00 |
| Varad (€) | 74 123,00 | 67 384,00 | 84 329,00 | 1 096 297,00 | 904 611,00 |
| Kohustised (€) | 56 975,00 | 14 718,00 | 81 554,00 | 541 286,00 | 183 197,00 |
| Omakapital (€) | 17 148,00 | 52 666,00 | 2 775,00 | 555 011,00 | 721 414,00 |
| Raha (€) | 7 765,00 | 3 594,00 | 274,00 | 64 135,00 | 127 543,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 87,00 | 103,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2024Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2024Töötajate arv kasvas aastaga 2-lt 87-le.
- Varad · 2025
- 905 tuh €
- Omakapital
- 721 tuh €
- Kohustised
- 183 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 323 tuh €
- Riiklikud maksud
- 28,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 31,2 tuh €
- Töötajaid
- 15,00
Muutused
müügitulu 4 963 677,00 € · puhaskasum 162 128,00 €
müügitulu 3 252 930,00 € · puhaskasum 552 229,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Kose tee 7-4 · 65603 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50149061 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 11 844,00 € · puhaskahjum 49 891,00 €
müügitulu 109 721,00 € · puhaskasum 35 518,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 106 301,00 € · puhaskahjum 30 419,00 €
müügitulu 160 519,00 € · puhaskasum 47 567,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026