Garendo OÜ
Veterinaaria
Müügitulu · 202560,2 tuh €↘ 0,7%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 202532,3 tuh €↘ 49,4%võrreldes 2024. aastaga
Töötajaid · 2026 3. kv1
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 130 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Registrisse kantud:
Aadress: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kolde pst 82-30
E-post: gtralman@hotmail.com
KMKR EE102656747
EMTAK 75001
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 36 199,00 | 40 000,00 | 54 966,00 | 60 616,00 | 60 184,00 |
| Ärikasum (€) | 34 041,00 | 28 960,00 | 42 709,00 | 33 799,00 | 32 304,00 |
| Puhaskasum (€) | 34 042,00 | 28 963,00 | 42 714,00 | 63 819,00 | 32 312,00 |
| Varad (€) | 56 909,00 | 86 324,00 | 129 685,00 | 105 238,00 | 110 113,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 452,00 | 1 099,00 | 32 833,00 | 5 396,00 |
| Omakapital (€) | 56 909,00 | 85 872,00 | 128 586,00 | 72 405,00 | 104 717,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 38 493,00 | 98 574,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 110 tuh €
- Omakapital
- 105 tuh €
- Kohustised
- 5,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 24,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 7,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,0 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus
müügitulu 60 184,00 € · puhaskasum 32 312,00 €
Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus
müügitulu 60 616,00 € · puhaskasum 63 819,00 €
Varasemad muutused
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus
müügitulu 54 966,00 € · puhaskasum 42 714,00 €
Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus
müügitulu 40 000,00 € · puhaskasum 28 963,00 €
Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2020. aasta majandusaasta aruanne
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata Ä 50148995 / M1
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
2021. aasta majandustulemus
müügitulu 36 199,00 € · puhaskasum 34 042,00 €
2020. aasta majandustulemus
müügitulu 20 367,00 € · puhaskasum 20 367,00 €
Põhikiri
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026