Ferramare OÜ
Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 148 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 15,9 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 323 600,00 | 922 471,00 | 1 793 672,00 | 2 486 419,00 | 3 292 617,00 |
| Ärikasum (€) | 31 675,00 | 86 735,00 | 56 137,00 | 94 804,00 | 165 318,00 |
| Puhaskasum (€) | 30 417,00 | 79 692,00 | 48 888,00 | 87 355,00 | 161 162,00 |
| Varad (€) | 153 037,00 | 304 253,00 | 451 478,00 | 633 759,00 | 731 954,00 |
| Kohustised (€) | 102 889,00 | 174 408,00 | 272 720,00 | 367 646,00 | 304 679,00 |
| Omakapital (€) | 50 148,00 | 129 845,00 | 178 758,00 | 266 113,00 | 427 275,00 |
| Raha (€) | 13 301,00 | 7 306,00 | 7 490,00 | 66 523,00 | 134 356,00 |
| Töötajate arv | — | — | 8,00 | 9,00 | 11,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 732 tuh €
- Omakapital
- 427 tuh €
- Kohustised
- 305 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,2 mln €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 36,3 tuh €
- Töötajaid
- 12,00
Avaliku sektori maksed
2026
15,9 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 292 617,00 € · puhaskasum 161 162,00 €
müügitulu 2 486 419,00 € · puhaskasum 87 355,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 793 672,00 € · puhaskasum 48 888,00 €
müügitulu 922 471,00 € · puhaskasum 79 692,00 €
müügitulu 323 600,00 € · puhaskasum 30 417,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Lääne-Harju vald, Lehola küla, Mõisa tee 1 · 76612 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50148177 / 5
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 104 788,00 € · puhaskasum 17 231,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026