SafetyPluss OÜ
Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 159 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 26.04.2023: Tuleohutusteenuste raamhange.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 93,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 102 821,00 | 146 279,00 | 182 866,00 | 208 470,00 | 202 717,00 |
| Ärikasum (€) | 38 125,00 | 45 301,00 | 76 290,00 | 88 490,00 | 81 321,00 |
| Puhaskasum (€) | 38 129,00 | 45 305,00 | 76 299,00 | 90 010,00 | 84 000,00 |
| Varad (€) | 151 499,00 | 179 417,00 | 260 413,00 | 305 995,00 | 386 740,00 |
| Kohustised (€) | 69 636,00 | 52 249,00 | 59 446,00 | 15 018,00 | 11 763,00 |
| Omakapital (€) | 81 863,00 | 127 168,00 | 200 967,00 | 290 977,00 | 374 977,00 |
| Raha (€) | 19 593,00 | 54 822,00 | 129 260,00 | 159 402,00 | 189 538,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 387 tuh €
- Omakapital
- 375 tuh €
- Kohustised
- 11,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 59,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 8,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,9 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2023–2023 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
93,2 tuh € · 98 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 202 717,00 € · puhaskasum 84 000,00 €
müügitulu 208 470,00 € · puhaskasum 90 010,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 182 866,00 € · puhaskasum 76 299,00 €
müügitulu 146 279,00 € · puhaskasum 45 305,00 €
müügitulu 102 821,00 € · puhaskasum 38 129,00 €
müügitulu 66 812,00 € · puhaskasum 41 235,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026