A2KAI OÜ
Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 177 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 161,00 | 44 947,00 | 88 708,00 | 108 234,00 | 140 494,00 |
| Ärikasum (€) | -2 375,00 | 13 389,00 | 796,00 | 5 078,00 | 4 635,00 |
| Puhaskasum (€) | -2 375,00 | 13 389,00 | 796,00 | 5 078,00 | 4 274,00 |
| Varad (€) | 1 072,00 | 18 642,00 | 24 785,00 | 28 316,00 | 33 812,00 |
| Kohustised (€) | 447,00 | 4 442,00 | 9 791,00 | 8 243,00 | 9 465,00 |
| Omakapital (€) | 625,00 | 14 200,00 | 14 994,00 | 20 073,00 | 24 347,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 6 544,00 | 9 451,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 33,8 tuh €
- Omakapital
- 24,3 tuh €
- Kohustised
- 9,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 46,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 8,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,3 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 140 494,00 € · puhaskasum 4 274,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Tiskrevälja tn 59-12 · 13516 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 50146308 / 8
müügitulu 108 234,00 € · puhaskasum 5 078,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 88 708,00 € · puhaskasum 796,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Väike-Paala tn 2 · 11415 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50146308 / 6
müügitulu 44 947,00 € · puhaskasum 13 389,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
müügitulu 161,00 € · puhaskahjum 2 375,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026