Estonian Minerals OÜ
Metallide ja metallimaakide hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 197 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 643 071,00 | 1 193 687,00 | 480 024,00 | 231 785,00 | 500,00 |
| Ärikasum (€) | 176 340,00 | 73 350,00 | -423 595,00 | 64 429,00 | 73 645,00 |
| Puhaskasum (€) | 143 500,00 | 40 623,00 | -561 489,00 | -44 462,00 | 2 906,00 |
| Varad (€) | 4 168 598,00 | 4 125 958,00 | 3 618 025,00 | 3 383 952,00 | 2 999 177,00 |
| Kohustised (€) | 3 997 803,00 | 3 914 540,00 | 3 968 096,00 | 2 978 485,00 | 2 590 804,00 |
| Omakapital (€) | 170 795,00 | 211 418,00 | -350 071,00 | 405 467,00 | 408 373,00 |
| Raha (€) | 496 715,00 | 675 009,00 | 39 342,00 | 423 381,00 | 174 078,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,0 mln €
- Omakapital
- 408 tuh €
- Kohustised
- 2,6 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
- Riiklikud maksud
- 4,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 5,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 500,00 € · puhaskasum 2 906,00 €
müügitulu 231 785,00 € · puhaskahjum 44 462,00 €
Varasemad muutused
Gain Technologies Ltd osalus muutus: 100% · 10 000,00 € → 100% · 810 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50144754 / 12
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 480 024,00 € · puhaskahjum 561 489,00 €
müügitulu 1 193 687,00 € · puhaskasum 40 623,00 €
müügitulu 1 643 071,00 € · puhaskasum 143 500,00 €
müügitulu 651 626,00 € · puhaskasum 17 295,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026