OÜ Significant Change
Muu mujal liigitamata teenindus
Müügitulu · 202539,2 tuh €↗ 10,2%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 20254,2 tuh €↘ 5,6%võrreldes 2024. aastaga
Töötajaid · 2026 3. kv1
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 203 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 11,5 tuh €.
Registrisse kantud:
Aadress: Viljandi maakond, Viljandi linn, Männimäe tee 31
E-post: tammanliis@gmail.com
EMTAK 96999
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 36 099,00 | 34 802,00 | 34 693,00 | 35 610,00 | 39 225,00 |
| Ärikasum (€) | 19 992,00 | 1 307,00 | 8 428,00 | 4 520,00 | 5 660,00 |
| Puhaskasum (€) | 19 967,00 | 1 265,00 | 4 459,00 | 4 477,00 | 4 227,00 |
| Varad (€) | 23 156,00 | 27 701,00 | 15 869,00 | 20 472,00 | 19 787,00 |
| Kohustised (€) | 781,00 | 1 562,00 | 971,00 | 1 097,00 | 1 185,00 |
| Omakapital (€) | 22 375,00 | 26 139,00 | 14 898,00 | 19 375,00 | 18 602,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 19 338,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 19,8 tuh €
- Omakapital
- 18,6 tuh €
- Kohustised
- 1,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 1,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
11,5 tuh € · 10 makset
Maksjad
Haridus- ja Noorteamet5,6 tuh €
Raasiku Vallavalitsus3,0 tuh €
Põhja-Tallinna Noortekeskus1,4 tuh €
Viimased maksed
Raasiku Vallavalitsus3,0 tuh €
Põhja-Tallinna Noortekeskus1,4 tuh €
SA Viljandimaa Arenduskeskus150 €
Muutused
Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus
müügitulu 39 225,00 € · puhaskasum 4 227,00 €
Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus
müügitulu 35 610,00 € · puhaskasum 4 477,00 €
Varasemad muutused
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus
müügitulu 34 693,00 € · puhaskasum 4 459,00 €
Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 50144437 / M1
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
2022. aasta majandustulemus
müügitulu 34 802,00 € · puhaskasum 1 265,00 €
Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
2021. aasta majandustulemus
müügitulu 36 099,00 € · puhaskasum 19 967,00 €
Esitati 2020. aasta majandusaasta aruanne
2020. aasta majandustulemus
müügitulu 4 080,00 € · puhaskasum 2 409,00 €
Põhikiri
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026