Xena OÜ
Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 230 päeva tagasi.
2024. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 01.04.2026: Istutustööd Edela piirkonnas 2026-2027.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 624,00 | 17 706,00 | 163 495,00 | 205 517,00 | 149 723,00 |
| Ärikasum (€) | 4 569,00 | 11 041,00 | 42 002,00 | 5 572,00 | 177,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 569,00 | 11 041,00 | 42 002,00 | 5 572,00 | 350,00 |
| Varad (€) | 7 932,00 | 21 415,00 | 63 370,00 | 89 914,00 | 94 293,00 |
| Kohustised (€) | 355,00 | 2 798,00 | 2 784,00 | 23 756,00 | 27 783,00 |
| Omakapital (€) | 7 577,00 | 18 617,00 | 60 586,00 | 66 158,00 | 66 510,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 50 614,00 | 67 125,00 | 47 607,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2024Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 94,3 tuh €
- Omakapital
- 66,5 tuh €
- Kohustised
- 27,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 9,5 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,5 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2022–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 10
- Teadaolev maht
- Vähemalt 7,0 mln €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 149 723,00 € · puhaskasum 350,00 €
müügitulu 205 517,00 € · puhaskasum 5 572,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 163 495,00 € · puhaskasum 42 002,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Margus Kahro – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50143055 / 6, Kanne Ä 50143055 / 5
müügitulu 17 706,00 € · puhaskasum 11 041,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50143055 / 3
müügitulu 4 624,00 € · puhaskasum 4 569,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 2 056,00 € · puhaskasum 991,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.09.2026