DEF Metsatööd OÜ
Metsamajandust abistavad tegevused
23.10.2026 · Esimene salvestatud maksuvõla seis — maksuvõlg 317,28 € · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 233 päeva tagasi.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 02.09.2026; lepingu maksumus 2,8 tuh €: Riigimaal jäätmete koristamine (Maa- ja Ruumiamet) V piiratud hankemenetlus.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 35 950,00 | 38 850,00 | 33 150,00 | 37 250,00 | 39 856,00 |
| Ärikasum (€) | 7 950,00 | 14 850,00 | 5 950,00 | 32 930,00 | 37 509,00 |
| Puhaskasum (€) | 7 950,00 | 14 850,00 | 5 950,00 | 32 930,00 | 37 509,00 |
| Varad (€) | 21 330,00 | 36 180,00 | 42 130,00 | 75 060,00 | 112 569,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 21 330,00 | 36 180,00 | 42 130,00 | 75 060,00 | 112 569,00 |
| Raha (€) | 21 330,00 | 36 180,00 | 42 130,00 | 75 060,00 | 107 739,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | — | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 113 tuh €
- Omakapital
- 113 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2024–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 6
- Teadaolev maht
- Vähemalt 20,0 mln €
Muutused
müügitulu 39 856,00 € · puhaskasum 37 509,00 €
müügitulu 37 250,00 € · puhaskasum 32 930,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 33 150,00 € · puhaskasum 5 950,00 €
müügitulu 38 850,00 € · puhaskasum 14 850,00 €
müügitulu 35 950,00 € · puhaskasum 7 950,00 €
müügitulu 34 380,00 € · puhaskasum 13 380,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8-604 · 10143 · kanne 1 · DEF Metsatööd UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50142951
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026