SR CAP OÜ
Finantsnõustamine
Müügitulu · 202538,0 tuh €↗ 8,6%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 202547,9 tuh €↗ 7,3%võrreldes 2024. aastaga
Töötajaid · 20250
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 235 päeva tagasi.
Registrisse kantud:
Aadress: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Karsti tn 4-4
E-post: srcapou@gmail.com
EMTAK 66191
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 6 050,00 | 15 600,00 | 15 250,00 | 35 000,00 | 38 000,00 |
| Ärikasum (€) | 5 825,00 | 15 525,00 | 14 972,00 | 34 874,00 | 37 890,00 |
| Puhaskasum (€) | 6 537,00 | 7 183,00 | 21 943,00 | 44 689,00 | 47 929,00 |
| Varad (€) | 31 940,00 | 45 928,00 | 60 854,00 | 91 693,00 | 138 647,00 |
| Kohustised (€) | 14 964,00 | 21 770,00 | 14 752,00 | 903,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 16 976,00 | 24 158,00 | 46 102,00 | 90 790,00 | 138 647,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 219,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 139 tuh €
- Omakapital
- 139 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMuutused
Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus
müügitulu 38 000,00 € · puhaskasum 47 929,00 €
Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus
müügitulu 35 000,00 € · puhaskasum 44 689,00 €
Varasemad muutused
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus
müügitulu 15 250,00 € · puhaskasum 21 943,00 €
Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus
müügitulu 15 600,00 € · puhaskasum 7 183,00 €
Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
2021. aasta majandustulemus
müügitulu 6 050,00 € · puhaskasum 6 537,00 €
Esitati 2020. aasta majandusaasta aruanne
2020. aasta majandustulemus
müügitulu 4 500,00 € · puhaskasum 7 939,00 €
Põhikiri
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026