registrid.ee

14930926 · OsaühingAktiivne

ECRE4 SPV1 OÜ

Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus

Halda ettevõtet

Halda oma ettevõtte lehte

Tasuta saad:

  • lisada ettevõtte logo
  • lisada tutvustusteksti
  • peita avalikke kontakte

Kinnitatud e-post peab ühtima ettevõtte registrikontaktiga. Aadressi peita ei saa.

Müügitulu · 20253,6 mln €↗ 3,0%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 2025712 tuh €
Töötajaid · 20250

Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 244 päeva tagasi.

★★★★☆
Registrisse kantud:
Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru väljak 2
Veel kontakte
KMKR EE102579798 EMTAK 68201

Majandus

Aastaaruannete näitajad; rahasummad eurodes
Näitaja20212022202320242025
Müügitulu (€)3 129 088,003 240 676,003 370 303,003 505 115,003 608 516,00
Ärikasum (€)2 910 603,00-861 031,00-2 601 919,00644 812,002 286 368,00
Puhaskasum (€)1 681 770,00-2 075 944,00-3 749 099,00-1 000 680,00711 964,00
Varad (€)47 551 712,0044 340 920,0038 259 988,0035 925 133,0036 953 252,00
Kohustised (€)45 463 126,0044 328 278,0041 996 444,0037 362 269,0031 178 424,00
Omakapital (€)2 088 586,0012 642,00-3 736 456,00-1 437 136,005 774 828,00
Raha (€)1 510 758,001 605 203,001 061 219,00918 727,002 306 978,00
Töötajate arv——0,000,000,00

Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes

Varad · 2025
37,0 mln €
Omakapital
5,8 mln €
Kohustised
31,2 mln €

Aruanded ja dokumendid

Äriregister
Põhikiri2025. aasta aruanne2024. aasta aruanne2023. aasta aruanne
Veel dokumente (3)2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne

Maksud ja tööjõud

Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv

Deklareeritud käive
114 tuh €
Riiklikud maksud
209 €
Tööjõumaksud
0 €

Avaliku sektori maksed

Viimased maksed

Tallinna Strateegiakeskus1,0 tuh €
Kõik maksed →

Muutused

Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus

müügitulu 3 608 516,00 € · puhaskasum 711 964,00 €

Põhikiri
Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
Varasemad muutused
2024. aasta majandustulemus

müügitulu 3 505 115,00 € · puhaskahjum 1 000 680,00 €

Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
Omanikumuudatus kanti registrisse

ECRE IV (Lux) S.à r.l. osalus muutus: 100% · 2 500,00 € → 100% · 2 501,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50141916 / 6

Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 50141916 / M2

Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne

2023. aasta majandustulemus

müügitulu 3 370 303,00 € · puhaskahjum 3 749 099,00 €

Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus

müügitulu 3 240 676,00 € · puhaskahjum 2 075 944,00 €

Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
2021. aasta majandustulemus

müügitulu 3 129 088,00 € · puhaskasum 1 681 770,00 €

Esitati 2020. aasta majandusaasta aruanne
2020. aasta majandustulemus

müügitulu 1 202 455,00 € · puhaskasum 404 316,00 €

Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru väljak 2 · 10111 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50141916 / 3

Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 50141916 / M1

Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel

Juhtimismuudatus kanti registrisse

Madis Raidma – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50141916 / 2

Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026