PÄRNU APTEEGID OÜ
Ravimite jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 254 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,7 mln €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 654 681,00 | 5 271 724,00 | 5 918 291,00 | 6 960 096,00 | 7 883 623,00 |
| Ärikasum (€) | 209 263,00 | 300 379,00 | 185 617,00 | 136 031,00 | 213 346,00 |
| Puhaskasum (€) | 209 285,00 | 300 407,00 | 185 649,00 | 136 071,00 | 213 412,00 |
| Varad (€) | 834 933,00 | 1 173 680,00 | 1 222 707,00 | 1 620 990,00 | 1 540 963,00 |
| Kohustised (€) | 477 303,00 | 515 643,00 | 379 021,00 | 641 233,00 | 347 794,00 |
| Omakapital (€) | 357 630,00 | 658 037,00 | 843 686,00 | 979 757,00 | 1 193 169,00 |
| Raha (€) | 257 522,00 | 450 177,00 | 404 913,00 | 712 277,00 | 524 900,00 |
| Töötajate arv | — | — | 15,00 | 17,00 | 18,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,5 mln €
- Omakapital
- 1,2 mln €
- Kohustised
- 348 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,2 mln €
- Riiklikud maksud
- 110 tuh €
- Tööjõumaksud
- 94,1 tuh €
- Töötajaid
- 24,00
Avaliku sektori maksed
2026
2,7 mln € · 265 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 7 883 623,00 € · puhaskasum 213 412,00 €
müügitulu 6 960 096,00 € · puhaskasum 136 071,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 5 918 291,00 € · puhaskasum 185 649,00 €
müügitulu 5 271 724,00 € · puhaskasum 300 407,00 €
müügitulu 4 654 681,00 € · puhaskasum 209 285,00 €
müügitulu 3 191 250,00 € · puhaskasum 145 845,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Papiniidu tn 42 · 80025 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50140897 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.08.2026