Fast Track Clinic OÜ
Üldarstiabi
Müügitulu · 202522,7 tuh €↗ 21,8%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 202510,2 tuh €↗ 102,8%võrreldes 2024. aastaga
Töötajaid · 20250
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 256 päeva tagasi.
Registrisse kantud:
Aadress: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Sihi tn 6
E-post: maria.pintsaar@gmail.com
Telefon: +372 56569500
EMTAK 86211
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 12 058,00 | 11 086,00 | 10 523,00 | 18 605,00 | 22 657,00 |
| Ärikasum (€) | 8 129,00 | 8 458,00 | 6 371,00 | 6 251,00 | 10 279,00 |
| Puhaskasum (€) | 8 129,00 | 8 458,00 | 5 288,00 | 5 018,00 | 10 176,00 |
| Varad (€) | 11 286,00 | 19 748,00 | 46 093,00 | 48 311,00 | 55 316,00 |
| Kohustised (€) | 12,00 | 16,00 | 21 073,00 | 18 273,00 | 15 103,00 |
| Omakapital (€) | 11 274,00 | 19 732,00 | 25 020,00 | 30 038,00 | 40 213,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 7 359,00 | 14 671,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
—
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
Müügitulu
2023 · 10 523 €2024 · 18 605 €2025 · 22 657 €
- Varad · 2025
- 55,3 tuh €
- Omakapital
- 40,2 tuh €
- Kohustised
- 15,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 2. kv
- Riiklikud maksud
- 168 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus
müügitulu 22 657,00 € · puhaskasum 10 176,00 €
Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus
müügitulu 18 605,00 € · puhaskasum 5 018,00 €
Varasemad muutused
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus
müügitulu 10 523,00 € · puhaskasum 5 288,00 €
Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus
müügitulu 11 086,00 € · puhaskasum 8 458,00 €
Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
2021. aasta majandustulemus
müügitulu 12 058,00 € · puhaskasum 8 129,00 €
Esitati 2020. aasta majandusaasta aruanne
Registriandmete muudatus kanti registrisse
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50140792 / 2
Põhikiri
2020. aasta majandustulemus
müügitulu 669,00 € · puhaskasum 645,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026