Proapteek OÜ
Ravimite jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 268 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 9 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,8 mln €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 8 975 024,00 | 9 528 159,00 | 10 279 722,00 | 11 641 567,00 | 13 070 431,00 |
| Ärikasum (€) | 298 389,00 | 151 353,00 | -53 827,00 | -39 977,00 | -37 485,00 |
| Puhaskasum (€) | 298 416,00 | 151 380,00 | -53 804,00 | -39 954,00 | -37 467,00 |
| Varad (€) | 1 442 872,00 | 1 628 758,00 | 2 065 842,00 | 1 718 558,00 | 2 098 644,00 |
| Kohustised (€) | 1 110 581,00 | 1 145 087,00 | 1 635 975,00 | 1 328 645,00 | 1 746 198,00 |
| Omakapital (€) | 332 291,00 | 483 671,00 | 429 867,00 | 389 913,00 | 352 446,00 |
| Raha (€) | 310 493,00 | 441 357,00 | 533 362,00 | 174 190,00 | 266 269,00 |
| Töötajate arv | — | — | 42,00 | 39,00 | 39,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,1 mln €
- Omakapital
- 352 tuh €
- Kohustised
- 1,7 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,4 mln €
- Riiklikud maksud
- 200 tuh €
- Tööjõumaksud
- 182 tuh €
- Töötajaid
- 57,00
Avaliku sektori maksed
2026
3,8 mln € · 520 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 13 070 431,00 € · puhaskahjum 37 467,00 €
müügitulu 11 641 567,00 € · puhaskahjum 39 954,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 10 279 722,00 € · puhaskahjum 53 804,00 €
müügitulu 9 528 159,00 € · puhaskasum 151 380,00 €
müügitulu 8 975 024,00 € · puhaskasum 298 416,00 €
müügitulu 6 034 845,00 € · puhaskasum 31 375,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Laiaküla, Lilleoru tee 4 · 74008 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50139167 / 2
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.08.2026