Landholding OÜ
Maakuivendus- ja maaparandustööd
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 273 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 422 507,00 | 542 631,00 | 561 643,00 | 575 356,00 | 630 433,00 |
| Ärikasum (€) | 57 156,00 | 71 456,00 | 117 264,00 | 78 564,00 | 57 199,00 |
| Puhaskasum (€) | 52 530,00 | 66 031,00 | 114 396,00 | 62 475,00 | 45 770,00 |
| Varad (€) | 223 046,00 | 231 744,00 | 354 628,00 | 296 410,00 | 314 945,00 |
| Kohustised (€) | 123 712,00 | 81 844,00 | 90 331,00 | 30 217,00 | 37 546,00 |
| Omakapital (€) | 99 334,00 | 149 900,00 | 264 297,00 | 266 193,00 | 277 399,00 |
| Raha (€) | 14,00 | 9 977,00 | 7 932,00 | 4 072,00 | 35 320,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 4,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 315 tuh €
- Omakapital
- 277 tuh €
- Kohustised
- 37,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 312 tuh €
- Riiklikud maksud
- 60,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 20,6 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Muutused
müügitulu 630 433,00 € · puhaskasum 45 770,00 €
müügitulu 575 356,00 € · puhaskasum 62 475,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 561 643,00 € · puhaskasum 114 396,00 €
müügitulu 542 631,00 € · puhaskasum 66 031,00 €
müügitulu 422 507,00 € · puhaskasum 52 530,00 €
müügitulu 332 941,00 € · puhaskasum 54 304,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Landholding OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Kanepi vald, Põlgaste küla, Roosi tee 1 · 63102 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50139186
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.07.2026