Echinacea Apteegid OÜ
Ravimite jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 279 päeva tagasi.
2025. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 7 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,2 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 8 330 257,00 | 10 939 253,00 | 11 492 209,00 | 11 942 888,00 | 13 135 731,00 |
| Ärikasum (€) | -84 240,00 | 144 322,00 | -192 444,00 | -229 591,00 | 55 030,00 |
| Puhaskasum (€) | -84 227,00 | 144 352,00 | -192 429,00 | -229 574,00 | 55 042,00 |
| Varad (€) | 1 257 183,00 | 1 745 972,00 | 1 857 281,00 | 2 012 274,00 | 2 284 861,00 |
| Kohustised (€) | 1 554 425,00 | 1 898 862,00 | 2 202 601,00 | 2 587 168,00 | 2 804 713,00 |
| Omakapital (€) | -297 242,00 | -152 890,00 | -345 320,00 | -574 894,00 | -519 852,00 |
| Raha (€) | 117 090,00 | 255 343,00 | 264 451,00 | 192 268,00 | 259 489,00 |
| Töötajate arv | — | — | 49,00 | 48,00 | 43,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2022Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 2,3 mln €
- Omakapital
- -520 tuh €
- Kohustised
- 2,8 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,9 mln €
- Riiklikud maksud
- 191 tuh €
- Tööjõumaksud
- 175 tuh €
- Töötajaid
- 73,00
Avaliku sektori maksed
2026
3,2 mln € · 521 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 13 135 731,00 € · puhaskasum 55 042,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 11 942 888,00 € · puhaskahjum 229 574,00 €
Echinacea Apteegid OÜ: Kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 50138981 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru väljak 4 · 10111 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50138981 / 6
müügitulu 11 492 209,00 € · puhaskahjum 192 429,00 €
müügitulu 10 939 253,00 € · puhaskasum 144 352,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne maakond, Haapsalu linn, Nõmme küla, Sihi põik 1 · 90439 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50138981 / 3
müügitulu 8 330 257,00 € · puhaskahjum 84 227,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne maakond, Haapsalu linn, Nõmme küla, Vaigu · 90439 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50138981 / 2
müügitulu 5 870 857,00 € · puhaskahjum 215 515,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026