Viljandi apteegid OÜ
Jaemüük posti või Interneti teel
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 280 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 798 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 828 852,00 | 2 818 921,00 | 2 716 978,00 | 3 039 265,00 | 3 012 916,00 |
| Ärikasum (€) | 189 768,00 | 99 056,00 | 467,00 | 40 127,00 | 8 353,00 |
| Puhaskasum (€) | 189 784,00 | 99 081,00 | 481,00 | 40 141,00 | 8 369,00 |
| Varad (€) | 648 686,00 | 508 897,00 | 596 274,00 | 607 181,00 | 605 904,00 |
| Kohustised (€) | 379 513,00 | 140 643,00 | 227 539,00 | 198 305,00 | 188 660,00 |
| Omakapital (€) | 269 173,00 | 368 254,00 | 368 735,00 | 408 876,00 | 417 244,00 |
| Raha (€) | 320 288,00 | 185 154,00 | 187 880,00 | 213 269,00 | 162 306,00 |
| Töötajate arv | — | — | 10,00 | 10,00 | 8,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 606 tuh €
- Omakapital
- 417 tuh €
- Kohustised
- 189 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 781 tuh €
- Riiklikud maksud
- 29,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 29,5 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Avaliku sektori maksed
2026
798 tuh € · 107 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 012 916,00 € · puhaskasum 8 369,00 €
müügitulu 3 039 265,00 € · puhaskasum 40 141,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 716 978,00 € · puhaskasum 481,00 €
müügitulu 2 818 921,00 € · puhaskasum 99 081,00 €
müügitulu 2 828 852,00 € · puhaskasum 189 784,00 €
müügitulu 1 769 051,00 € · puhaskasum 76 889,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Tallinna tn 41 · 71020 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50138704 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.09.2026