Jalaravi kabinet OÜ
Muud mujal liigitamata tervishoiualad
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 302 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 163 742,00 | 258 021,00 | 329 965,00 | 302 875,00 | 280 027,00 |
| Ärikasum (€) | 14 449,00 | 1 097,00 | 23,00 | -17 345,00 | 52 310,00 |
| Puhaskasum (€) | 14 459,00 | 1 009,00 | 23,00 | -17 345,00 | 52 310,00 |
| Varad (€) | 40 324,00 | 53 703,00 | 93 694,00 | 128 152,00 | 141 214,00 |
| Kohustised (€) | 23 365,00 | 35 294,00 | 75 263,00 | 127 666,00 | 90 765,00 |
| Omakapital (€) | 16 959,00 | 18 409,00 | 18 431,00 | 486,00 | 50 449,00 |
| Raha (€) | 19 544,00 | 32 876,00 | 5 343,00 | 6 012,00 | 7 122,00 |
| Töötajate arv | — | — | 12,00 | 7,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 141 tuh €
- Omakapital
- 50,4 tuh €
- Kohustised
- 90,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 84,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 20,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 9,2 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 280 027,00 € · puhaskasum 52 310,00 €
müügitulu 302 875,00 € · puhaskahjum 17 345,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 329 965,00 € · puhaskasum 23,00 €
müügitulu 258 021,00 € · puhaskasum 1 009,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 163 742,00 € · puhaskasum 14 459,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 39 869,00 € · puhaskasum 14 638,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 11.01 · 10.01 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50136937 / 2
Estheticos First UÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Katusepapi tn 4/1 · 11312 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50136937
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026