LiiDental Hambaravi OÜ
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 323 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 424 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 434 453,00 | 685 842,00 | 975 722,00 | 1 002 437,00 | 892 842,00 |
| Ärikasum (€) | 112 474,00 | 150 407,00 | 306 792,00 | 283 042,00 | 127 857,00 |
| Puhaskasum (€) | 112 474,00 | 150 410,00 | 249 298,00 | 283 068,00 | 113 800,00 |
| Varad (€) | 159 232,00 | 284 085,00 | 315 285,00 | 588 356,00 | 653 116,00 |
| Kohustised (€) | 76 572,00 | 51 015,00 | 62 917,00 | 52 920,00 | 53 880,00 |
| Omakapital (€) | 82 660,00 | 233 070,00 | 252 368,00 | 535 436,00 | 599 236,00 |
| Raha (€) | 83 532,00 | 152 502,00 | 178 247,00 | 252 085,00 | 184 522,00 |
| Töötajate arv | — | — | 8,00 | 8,00 | 8,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 653 tuh €
- Omakapital
- 599 tuh €
- Kohustised
- 53,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 53,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 58,8 tuh €
- Töötajaid
- 18,00
Avaliku sektori maksed
2026
424 tuh € · 85 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 892 842,00 € · puhaskasum 113 800,00 €
müügitulu 1 002 437,00 € · puhaskasum 283 068,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 975 722,00 € · puhaskasum 249 298,00 €
müügitulu 685 842,00 € · puhaskasum 150 410,00 €
müügitulu 434 453,00 € · puhaskasum 112 474,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Paju tn 2 · 50603 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50135416 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 64 152,00 € · puhaskahjum 39 381,00 €
LiiDental Hambaravi OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50135416 / 2
müügitulu 7 947,00 € · puhaskasum 7 947,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.07.2026