OÜ Klaaron
Mujal liigitamata koolitus
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 327 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 5,1 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 23 056,00 | 11 829,00 | 32 643,00 | 25 520,00 | 27 840,00 |
| Ärikasum (€) | 16 175,00 | 6 260,00 | 26 444,00 | 20 099,00 | -22 238,00 |
| Puhaskasum (€) | 16 175,00 | 6 260,00 | 26 444,00 | 20 218,00 | -22 117,00 |
| Varad (€) | 37 801,00 | 38 081,00 | 53 950,00 | 78 188,00 | 54 691,00 |
| Kohustised (€) | 21 465,00 | 15 485,00 | 4 910,00 | 8 930,00 | 7 550,00 |
| Omakapital (€) | 16 336,00 | 22 596,00 | 49 040,00 | 69 258,00 | 47 141,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 39 375,00 | 6 180,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 54,7 tuh €
- Omakapital
- 47,1 tuh €
- Kohustised
- 7,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2022 4. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Avaliku sektori maksed
2026
5,1 tuh € · 8 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 27 840,00 € · puhaskahjum 22 117,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Pepleri tn 23-2 · 51003 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50135293 / 4
Varasemad muutused
müügitulu 25 520,00 € · puhaskasum 20 218,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Lai tn 36-17 · 51005 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50135293 / 3
müügitulu 32 643,00 € · puhaskasum 26 444,00 €
müügitulu 11 829,00 € · puhaskasum 6 260,00 €
müügitulu 23 056,00 € · puhaskasum 16 175,00 €
müügitulu 5 190,00 € · puhaskahjum 2 340,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 17.08.2026