Bpanel OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 339 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 25.09.2024: Ehitus- ja remonttööde raamhange 2024-2028.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 176 348,00 | 202 281,00 | 112 624,00 | 1 312 860,00 | 856 245,00 |
| Ärikasum (€) | 98 371,00 | 8 858,00 | 65 516,00 | 192 128,00 | -88 133,00 |
| Puhaskasum (€) | 97 011,00 | 10 422,00 | 70 281,00 | 250 516,00 | -54 332,00 |
| Varad (€) | 125 097,00 | 191 695,00 | 257 763,00 | 660 426,00 | 535 530,00 |
| Kohustised (€) | 24 309,00 | 80 485,00 | 76 272,00 | 228 491,00 | 160 427,00 |
| Omakapital (€) | 100 788,00 | 111 210,00 | 181 491,00 | 431 935,00 | 375 103,00 |
| Raha (€) | 54,00 | 3 242,00 | 27 820,00 | 190 089,00 | 356 960,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 5,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 536 tuh €
- Omakapital
- 375 tuh €
- Kohustised
- 160 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 30,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 3,8 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2023–2024 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 4
- Teadaolev maht
- Vähemalt 109 mln €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 856 245,00 € · puhaskahjum 54 332,00 €
müügitulu 1 312 860,00 € · puhaskasum 250 516,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 112 624,00 € · puhaskasum 70 281,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 202 281,00 € · puhaskasum 10 422,00 €
müügitulu 176 348,00 € · puhaskasum 97 011,00 €
Bpanel OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50134093 / 2
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 1 277,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026