OmDev OÜ
Programmeerimine
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 04.08.2022: Bürokrati baastarkvara arenduse tellimine.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 81 750,00 | 155 420,00 | 103 209,00 | 113 200,00 | 167 253,00 |
| Ärikasum (€) | 20 402,00 | 30 342,00 | -35 133,00 | -23 705,00 | -5 980,00 |
| Puhaskasum (€) | 20 407,00 | 30 334,00 | -34 371,00 | -22 807,00 | -5 695,00 |
| Varad (€) | 65 256,00 | 95 890,00 | 62 910,00 | 38 462,00 | 45 704,00 |
| Kohustised (€) | 2 200,00 | 2 500,00 | 3 891,00 | 2 250,00 | 15 186,00 |
| Omakapital (€) | 63 056,00 | 93 390,00 | 59 019,00 | 36 212,00 | 30 518,00 |
| Raha (€) | 49 421,00 | 81 687,00 | 39 081,00 | 33 595,00 | 27 606,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 45,7 tuh €
- Omakapital
- 30,5 tuh €
- Kohustised
- 15,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 13,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 8,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 6,5 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2022–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Muutused
müügitulu 167 253,00 € · puhaskahjum 5 695,00 €
müügitulu 113 200,00 € · puhaskahjum 22 807,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 103 209,00 € · puhaskahjum 34 371,00 €
müügitulu 155 420,00 € · puhaskasum 30 334,00 €
müügitulu 81 750,00 € · puhaskasum 20 407,00 €
müügitulu 66 700,00 € · puhaskasum 42 649,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · OmDev OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Sakala tn 7-2 · 10141 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50132675
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026