A&N INVEST OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
13.08.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 11 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 14 448,00 | 36 379,00 | 74 096,00 | 86 473,00 | 89 153,00 |
| Ärikasum (€) | 3 159,00 | 5 914,00 | 14 218,00 | 18 447,00 | 10 541,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 159,00 | 5 530,00 | 13 303,00 | 17 259,00 | 7 683,00 |
| Varad (€) | 7 013,00 | 21 543,00 | 45 055,00 | 104 309,00 | 108 577,00 |
| Kohustised (€) | 1 354,00 | 10 354,00 | 20 563,00 | 62 558,00 | 59 143,00 |
| Omakapital (€) | 5 659,00 | 11 189,00 | 24 492,00 | 41 751,00 | 49 434,00 |
| Raha (€) | 7 013,00 | 12 840,00 | 22 311,00 | 38 307,00 | 50 942,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 109 tuh €
- Omakapital
- 49,4 tuh €
- Kohustised
- 59,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 40,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,6 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Muutused
müügitulu 89 153,00 € · puhaskasum 7 683,00 €
müügitulu 86 473,00 € · puhaskasum 17 259,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 74 096,00 € · puhaskasum 13 303,00 €
müügitulu 36 379,00 € · puhaskasum 5 530,00 €
müügitulu 14 448,00 € · puhaskasum 3 159,00 €
A&N INVEST OÜ: Kanne 4 · Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Kadrina vald, Hulja alevik, Rakvere tee 30-7 · 45203 · kanne 4 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50131516 / 4
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8-604 · 10143 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50131516 / 2
Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8 · 10143 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · MRO Service UÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50131516
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026