Virmalise Residentsid OÜ
Enda kinnisvara ost ja müük
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 20 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 15 922,00 | 35 533,00 | 37 725,00 | 45 369,00 | 47 811,00 |
| Ärikasum (€) | 10 698,00 | 28 290,00 | 33 673,00 | 40 961,00 | 32 552,00 |
| Puhaskasum (€) | -31 227,00 | -49 024,00 | -51 847,00 | -43 788,00 | -50 979,00 |
| Varad (€) | 1 149 296,00 | 1 943 041,00 | 1 960 916,00 | 1 983 924,00 | 2 007 618,00 |
| Kohustised (€) | 1 266 884,00 | 1 954 653,00 | 1 904 375,00 | 1 971 171,00 | 2 045 845,00 |
| Omakapital (€) | -117 588,00 | -11 612,00 | 56 541,00 | 12 753,00 | -38 227,00 |
| Raha (€) | 3 175,00 | 5 120,00 | 18,00 | 4 383,00 | 1 914,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,0 mln €
- Omakapital
- -38,2 tuh €
- Kohustised
- 2,0 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 12,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 47 811,00 € · puhaskahjum 50 979,00 €
Virmalise Residentsid OÜ: Kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50130791 / 5
Varasemad muutused
müügitulu 45 369,00 € · puhaskahjum 43 788,00 €
müügitulu 37 725,00 € · puhaskahjum 51 847,00 €
Capitalia OÜ osalus muutus: 100% · 2 501,00 € → 100% · 2 502,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50130791 / 4
müügitulu 35 533,00 € · puhaskahjum 49 024,00 €
Capitalia OÜ osalus muutus: 100% · 2 500,00 € → 100% · 2 501,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50130791 / 2
müügitulu 15 922,00 € · puhaskahjum 31 227,00 €
müügitulu 8 845,00 € · puhaskahjum 88 861,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.09.2026