Parkmetsad OÜ
Metsavarumine
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 22 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 185 218,00 | 276 729,00 | 128 529,00 | 44 363,00 | 143 574,00 |
| Ärikasum (€) | 27 236,00 | 57 790,00 | -23 041,00 | -859,00 | 71 900,00 |
| Puhaskasum (€) | 27 240,00 | 53 993,00 | -8 088,00 | -22 136,00 | 69 830,00 |
| Varad (€) | 116 227,00 | 195 967,00 | 180 511,00 | 160 440,00 | 175 228,00 |
| Kohustised (€) | 74 120,00 | 99 867,00 | 92 499,00 | 94 644,00 | 39 602,00 |
| Omakapital (€) | 42 107,00 | 96 100,00 | 88 012,00 | 65 796,00 | 135 626,00 |
| Raha (€) | 40 248,00 | 95 173,00 | 35 231,00 | 45 909,00 | 80 822,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 175 tuh €
- Omakapital
- 136 tuh €
- Kohustised
- 39,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
- Riiklikud maksud
- 1,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,4 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 143 574,00 € · puhaskasum 69 830,00 €
müügitulu 44 363,00 € · puhaskahjum 22 136,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 128 529,00 € · puhaskahjum 8 088,00 €
müügitulu 276 729,00 € · puhaskasum 53 993,00 €
müügitulu 185 218,00 € · puhaskasum 27 240,00 €
müügitulu 82 869,00 € · puhaskasum 12 367,00 €
Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Saue-Putla küla, Kadaka · 94151 · kanne 1 · Parkmetsad OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50130697
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026