Palo Alto Club OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 22 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 19.12.2024: Turismiettevõtete teenusedisaini meistriklass 2024-2025.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 6,4 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 225 275,00 | 289 237,00 | 316 133,00 | 269 224,00 | 209 686,00 |
| Ärikasum (€) | -21 674,00 | 15 867,00 | 45 147,00 | -3 171,00 | -20 044,00 |
| Puhaskasum (€) | -29 283,00 | 8 755,00 | 45 449,00 | -1 081,00 | -19 074,00 |
| Varad (€) | 83 034,00 | 104 427,00 | 113 056,00 | 97 984,00 | 79 609,00 |
| Kohustised (€) | 232 536,00 | 73 030,00 | 36 210,00 | 22 219,00 | 22 918,00 |
| Omakapital (€) | -149 502,00 | 31 397,00 | 76 846,00 | 75 765,00 | 56 691,00 |
| Raha (€) | 16 512,00 | 54 629,00 | 71 124,00 | 64 547,00 | 45 725,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 79,6 tuh €
- Omakapital
- 56,7 tuh €
- Kohustised
- 22,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 41,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 6,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 5,8 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2023–2024 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 559 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
6,4 tuh € · 9 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 209 686,00 € · puhaskahjum 19 074,00 €
müügitulu 269 224,00 € · puhaskahjum 1 081,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 316 133,00 € · puhaskasum 45 449,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn 57/1 · 10412 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50130781 / 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 289 237,00 € · puhaskasum 8 755,00 €
müügitulu 225 275,00 € · puhaskahjum 29 283,00 €
müügitulu 169 628,00 € · puhaskahjum 122 719,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026