Malmor Grupp OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 37 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 66 228,00 | 118 979,00 | 82 896,00 | 83 624,00 | 60 723,00 |
| Ärikasum (€) | 21 480,00 | 5 067,00 | -7 197,00 | -4 039,00 | -6 514,00 |
| Puhaskasum (€) | 21 480,00 | 5 067,00 | -7 197,00 | -4 039,00 | -6 514,00 |
| Varad (€) | 25 690,00 | 31 473,00 | 24 275,00 | 18 530,00 | 12 012,00 |
| Kohustised (€) | 1 075,00 | 1 791,00 | 1 790,00 | 84,00 | 80,00 |
| Omakapital (€) | 24 615,00 | 29 682,00 | 22 485,00 | 18 446,00 | 11 932,00 |
| Raha (€) | 23 909,00 | 31 473,00 | 21 845,00 | 13 938,00 | 8 708,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 12,0 tuh €
- Omakapital
- 11,9 tuh €
- Kohustised
- 80 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 60 723,00 € · puhaskahjum 6 514,00 €
müügitulu 83 624,00 € · puhaskahjum 4 039,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 82 896,00 € · puhaskahjum 7 197,00 €
müügitulu 118 979,00 € · puhaskasum 5 067,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu vald, Raadi alev, Nõlvakaare tn 1-9 · 60532 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50129452 / 5
müügitulu 66 228,00 € · puhaskasum 21 480,00 €
müügitulu 10 131,00 € · puhaskasum 635,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.10 · 30.09 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50129452 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8-604 · 10143 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50129452 / 2
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8 · 10143 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Malmor Grupp UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50129452
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026