Ciiner OÜ
Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 48 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 070,00 | 24 400,00 | 24 300,00 | 47 500,00 | 61 963,00 |
| Ärikasum (€) | 1 070,00 | -3 808,00 | 1 812,00 | 1 414,00 | 14 946,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 070,00 | -3 808,00 | 1 812,00 | 1 414,00 | 14 946,00 |
| Varad (€) | 1 070,00 | 5,00 | 629,00 | 6 463,00 | 58 904,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 2 743,00 | 1 555,00 | 5 975,00 | 43 470,00 |
| Omakapital (€) | 1 070,00 | -2 738,00 | -926,00 | 488,00 | 15 434,00 |
| Raha (€) | 1 070,00 | 0,00 | 0,00 | 101,00 | 450,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 58,9 tuh €
- Omakapital
- 15,4 tuh €
- Kohustised
- 43,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 27,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 10,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 4,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 61 963,00 € · puhaskasum 14 946,00 €
müügitulu 47 500,00 € · puhaskasum 1 414,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 24 300,00 € · puhaskasum 1 812,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Rägavere tee 48/1 · 44312 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50128792 / 3
müügitulu 24 400,00 € · puhaskahjum 3 808,00 €
müügitulu 1 070,00 € · puhaskasum 1 070,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Ciiner OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Rägavere tee 48 · 44312 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50128792
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026