METCAP holdco OÜ
Finantsnõustamine
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 59 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 64 122,00 | 93 288,00 | 100 998,00 | 93 288,00 | 62 192,00 |
| Ärikasum (€) | 55 209,00 | 55 414,00 | 59 634,00 | 34 419,00 | -34 594,00 |
| Puhaskasum (€) | 60 427,00 | 63 295,00 | 68 284,00 | 34 405,00 | 6 589 429,00 |
| Varad (€) | 127 160,00 | 6 049 215,00 | 6 069 529,00 | 6 016 665,00 | 12 562 111,00 |
| Kohustised (€) | 53 286,00 | 90 934,00 | 42 964,00 | 55 695,00 | 11 712,00 |
| Omakapital (€) | 73 874,00 | 5 958 281,00 | 6 026 565,00 | 5 960 970,00 | 12 550 399,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 7,00 | 8 611,00 | 118 361,00 | 1 583 127,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 12,6 mln €
- Omakapital
- 12,6 mln €
- Kohustised
- 11,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 15,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 30,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,0 tuh €
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Laeva tn 2 · 10111 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 50127763 / 7
müügitulu 62 192,00 € · puhaskasum 6 589 429,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 93 288,00 € · puhaskasum 34 405,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kalaranna tn 8/9 · 10415 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50127763 / 6
müügitulu 100 998,00 € · puhaskasum 68 284,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 93 288,00 € · puhaskasum 63 295,00 €
müügitulu 64 122,00 € · puhaskasum 60 427,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 18 781,00 € · puhaskasum 10 946,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026