Mobire Group OÜ
Muu teenindus
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 69 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 15,6 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 534 966,00 | 857 579,00 | 1 160 857,00 | 1 364 869,00 | 1 664 599,00 |
| Ärikasum (€) | 27 227,00 | 40 831,00 | 311 772,00 | 504 933,00 | 509 810,00 |
| Puhaskasum (€) | 25 475,00 | 40 837,00 | 311 833,00 | 506 240,00 | 513 623,00 |
| Varad (€) | 678 411,00 | 768 096,00 | 1 165 959,00 | 1 774 093,00 | 2 666 316,00 |
| Kohustised (€) | 110 012,00 | 128 931,00 | 122 244,00 | 127 445,00 | 163 375,00 |
| Omakapital (€) | 568 399,00 | 639 165,00 | 1 043 715,00 | 1 646 648,00 | 2 502 941,00 |
| Raha (€) | 22 345,00 | 1 556,00 | 26 597,00 | 293 807,00 | 806 617,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,7 mln €
- Omakapital
- 2,5 mln €
- Kohustised
- 163 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 503 tuh €
- Riiklikud maksud
- 123 tuh €
- Tööjõumaksud
- 96,5 tuh €
- Töötajaid
- 11,00
Avaliku sektori maksed
2026
15,6 tuh € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Elis Paas – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50127043 / 11
müügitulu 1 664 599,00 € · puhaskasum 513 623,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 364 869,00 € · puhaskasum 506 240,00 €
müügitulu 1 160 857,00 € · puhaskasum 311 833,00 €
müügitulu 857 579,00 € · puhaskasum 40 837,00 €
müügitulu 534 966,00 € · puhaskasum 25 475,00 €
müügitulu 27 954,00 € · puhaskasum 1 109,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 77 798,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50127043 / 4
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Mäealuse tn 2/3 · 12618 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Mobire Group OÜ: Kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50127043 / 2, Kanne Ä 50127043
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 03.11.2026