Vastalo OÜ
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
Müügitulu · 2025239 tuh €↘ 22,1%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskahjum · 2025-47,1 tuh €
Töötajaid · 2026 3. kv1
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 74 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 13,5 tuh €.
Registrisse kantud:
Aadress: Tartu maakond, Peipsiääre vald, Kokanurga küla, Tõnsu
E-post: vastalo@hot.ee
Telefon: +372 53987900
KMKR EE102184086
EMTAK 01111
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 236 699,00 | 333 014,00 | 156 187,00 | 306 732,00 | 238 846,00 |
| Ärikasum (€) | 67 642,00 | 175 450,00 | 51,00 | -50 973,00 | -48 938,00 |
| Puhaskasum (€) | 67 755,00 | 176 273,00 | 5 453,00 | -57 355,00 | -47 133,00 |
| Varad (€) | 769 326,00 | 943 300,00 | 957 771,00 | 882 214,00 | 818 700,00 |
| Kohustised (€) | 3 815,00 | 1 516,00 | 10 534,00 | 29 833,00 | 13 452,00 |
| Omakapital (€) | 765 511,00 | 941 784,00 | 947 237,00 | 852 381,00 | 805 248,00 |
| Raha (€) | 111 283,00 | 106 935,00 | 56 154,00 | 30 668,00 | 19 995,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
—
- Varad · 2025
- 819 tuh €
- Omakapital
- 805 tuh €
- Kohustised
- 13,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 252 tuh €
- Riiklikud maksud
- 42,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,3 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
13,5 tuh € · 2 makset
Maksjad
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet13,5 tuh €
Viimased maksed
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet13,3 tuh €
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet175 €
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet6,3 tuh €
Muutused
Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus
müügitulu 238 846,00 € · puhaskahjum 47 133,00 €
Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus
müügitulu 306 732,00 € · puhaskahjum 57 355,00 €
Varasemad muutused
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus
müügitulu 156 187,00 € · puhaskasum 5 453,00 €
Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus
müügitulu 333 014,00 € · puhaskasum 176 273,00 €
Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2020. aasta majandusaasta aruanne
2021. aasta majandustulemus
müügitulu 236 699,00 € · puhaskasum 67 755,00 €
2020. aasta majandustulemus
müügitulu 227 306,00 € · puhaskasum 27 909,00 €
Põhikiri
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.09.2026