MCCK Holding OÜ
Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
Müügitulu · 20255,0 tuh €↘ 94,8%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 202510,4 tuh €
Töötajaid · 20252
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 79 päeva tagasi.
Registrisse kantud:
Aadress: Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Luuri küla, Jaama
E-post: abc@gmx.pt
EMTAK 71121
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 710,00 | 20 324,00 | 69 577,00 | 96 722,00 | 5 000,00 |
| Ärikasum (€) | -2 397,00 | 13 264,00 | 28 266,00 | -6 044,00 | 359,00 |
| Puhaskasum (€) | -2 397,00 | 13 264,00 | 28 266,00 | -6 043,00 | 10 359,00 |
| Varad (€) | 13 323,00 | 21 792,00 | 45 229,00 | 39 487,00 | 38 341,00 |
| Kohustised (€) | 7 475,00 | 6 980,00 | 2 150,00 | 9 000,00 | 1 095,00 |
| Omakapital (€) | 5 848,00 | 14 812,00 | 43 079,00 | 30 487,00 | 37 246,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1 580,00 | 9 461,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 4,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 38,3 tuh €
- Omakapital
- 37,2 tuh €
- Kohustised
- 1,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMuutused
Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus
müügitulu 5 000,00 € · puhaskasum 10 359,00 €
Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus
müügitulu 96 722,00 € · puhaskahjum 6 043,00 €
Varasemad muutused
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata Ä 50126194 / M2
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus
müügitulu 69 577,00 € · puhaskasum 28 266,00 €
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata Ä 50126194 / M1
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
2022. aasta majandustulemus
müügitulu 20 324,00 € · puhaskasum 13 264,00 €
2021. aasta majandustulemus
müügitulu 710,00 € · puhaskahjum 2 397,00 €
Registriandmete muudatus kanti registrisse
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Luuri küla, Jaama · 87614 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50126194 / 2
Põhikiri
Esitati 2020. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2019. aasta majandusaasta aruanne
2020. aasta majandustulemus
müügitulu 6 100,00 € · puhaskasum 9 960,00 €
2019. aasta majandustulemus
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 456,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026