ITIS Holding OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 7 aastat ja 85 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 213 614,00 | 271 457,00 | 280 828,00 | 294 888,00 | 253 456,00 |
| Ärikasum (€) | 69 799,00 | 59 271,00 | 57 655,00 | 57 037,00 | 46 644,00 |
| Puhaskasum (€) | 68 290,00 | 47 070,00 | 25 110,00 | 36 911,00 | -167 353,00 |
| Varad (€) | 3 189 593,00 | 3 278 473,00 | 2 918 133,00 | 2 984 456,00 | 2 863 666,00 |
| Kohustised (€) | 505 408,00 | 547 218,00 | 161 768,00 | 191 180,00 | 237 743,00 |
| Omakapital (€) | 2 684 185,00 | 2 731 255,00 | 2 756 365,00 | 2 793 276,00 | 2 625 923,00 |
| Raha (€) | 25 056,00 | 9 554,00 | 9 488,00 | 1 776,00 | 15 307,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,9 mln €
- Omakapital
- 2,6 mln €
- Kohustised
- 238 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 40,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 58,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 253 456,00 € · puhaskahjum 167 353,00 €
müügitulu 294 888,00 € · puhaskasum 36 911,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 280 828,00 € · puhaskasum 25 110,00 €
müügitulu 271 457,00 € · puhaskasum 47 070,00 €
müügitulu 213 614,00 € · puhaskasum 68 290,00 €
Mari-Liis Lustrissimi – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50125782 / 5
müügitulu 252 784,00 € · puhaskasum 264 030,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50125782 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.10.2026